Kontakt oss

Dalen Mekaniske Produksjon AS

Adresse:
Storvegen 42
3880 Dalen

(+47) 35 07 72 13

DM Energy Notodden

Adresse:
Merdevegen 8
3676 Notodden

(+47) 40 05 67 74

DM Energy Fyresdal

Adresse:
Molandsmoen 7
3870 Fyresdal

(+47) 97 76 85 48

Eivind Sandland Hårstad
Daglig leder Dalen mekaniske Produksjon
(+47) 41 54 55 29
eivind@dalen-mekaniske.no
Liv Nærum
Administrasjonskoordinator
(+47) 47 05 00 46
liv@dalen-mekaniske.no
Rob Saly
QA / Kvalitet- og styringsprosess
(+47) 93 48 43 88
rob@dalen-mekaniske.no
Frode Bastiansen
Ordre, lager, logistikk
(+47) 90 18 47 30
frode@dalen-mekaniske.no
Arne Dalsveen
Engineering
(+47) 90 67 30 32
arne@dalen-mekaniske.no
Tommy Solheim
Produksjonsleder Dalen Mekaniske Produksjon
(+47) 91 84 05 68
tommy@dalen-mekaniske.no
Lars Martin Teigen
Produksjonsleder Notodden
(+47) 40 05 67 74
lars.martin@dalen-mekaniske.no
Knut Lofthus
Produksjonsleder Fyresdal
(+47) 97 76 85 48
knut@dalen-mekaniske.no

Phone:
(+47) 350 77 213

E-mail:
post@dalen-mekaniske.no